BEZRÁMOVÝ SYSTÉM

Sklo v mnohých moderných, verejných budovách a najmä v obchodných centrách, nahradilo fasády, priečky a dvere vyrobené z materiálov ako je betón, drevo alebo plast. Tiež v súkromných objektoch si sklo získava stále väčšiu obľubu. Sklenené systémy dodávajú diskrétnosť v interiéroch budov, naopak fasádu objektu zdôrazňujú. GEZE ponúka širokú radu produktov, ktoré svojou funkčnosťou, flexibilitou, vysokou spoľahlivosťou a designom spĺňajú všetky požiadavky na projektovanie a používanie skla v interiéri i exteriéri.

Manuálne systémy posuvných stien GEZE MSW – všestrannosť, transparentnosť, design a bezpečnosť
Vďaka flexibilným funkciám, designu a všestrannému rozsahu možností použitia sú manuálne systémy posuvných stien GEZE MSW ideálnym riešením pro transparentné členenie miestností. Môžu se používať v nákupných centrách, hoteloch a reštauráciach, v čakárňach, ale aj pri dômyselných riešeniach v súkromných objektoch.

Integrovaný celosklenený systém IGG – Technológia za sklom
Tvarovo dokonalý je celosklenený systém IGG.
IGG skrýva profily a montážne prvky neviditeľné medzi tabuľami skla – bez rozmerných alebo zreteľných prvkov na povrchu skla. Individuálny design vzniká napríklad so sieťotlačovými motívmi alebo so špeciálnymi druhmi skla.

Patch Fittings – Rozsiahly systém kovania pro celosklenené dvere a priečky

Posuvné systémy GEZE sú filigránsky presnou technologiou pre použitie s posuvnými dverami a inými pohyblivými prvkami, odhliadnúc od toho či sa jedná o objektové alebo priemyslové kovanie.